mezinárodní autodoprava
+420 607 601 006 Objednat přepravu facebook
CZ EN
transport

Zajišťujeme transport po celé Evropě

Mezi hlavní činnosti firmy Svědík s.r.o. patří mezinárodní nákladní transport. Přepravujeme zboží po celé Evropě se zaměřením na Skandinávské země (převážně Norsko a Švédsko), včetně nadrozměrné přepravy po celé Evropě.

I ty nejvyšší nároky jsme schopni pokrýt díky vlastnímu vozovému parku. Přepravy realizujeme zásadně vlastními vozy, čímž zaručujeme profesionalitu. Vlastníme plachtové návěsy, plata, podvalník a frigo.

Každé naše vozidlo pro vnitrostátní i mezinárodní přepravu je vybaveno systémem satelitního sledování, které slouží pro kontrolu trasy, počtu ujetých kilometrů či přesnější stanovení doby dodání přepravovaného zboží.

Zvládneme jakoukoliv dopravu

Jsme schopni zabezpečit našim klientům dopravu od paletového zboží po nadrozměrné náklady, dále spediční služby, ADR a frigo dopravu. Zaměřujeme se především na kvalitu poskytovaných služeb a individuální přístup k zákazníkovi.

Naše kapacity umožňují přepravit jakékoliv požadované množství v čase i kvalitě, dle Vašich představ a požadavků. Zároveň se snažíme, aby naši zaměstnanci byli připraveni řešit neočekávané situace a byli schopni samostatného rozhodování. Samozřejmostí jsou pravidelná školení dle platných předpisů a norem.

Mezinárodní kvalita
GPS
sledování
Zvládneme jakoukoliv dopravu
Rudolf Svědík
Rudolf Svědík
Dispečer
Martina Svědíková
Martina Svědíková
Dispečer
logo
mezinárodní autodoprava
+420 607 601 006 Objednat přepravu facebook
Menu