mezinárodní autodoprava
+420 607 601 006 Objednat přepravu facebook
CZ EN
O nás

Přepravní společnost Svědík s.r.o. dbá na kvalitu

Přepravní společnost Svědík s.r.o. působí na trhu nákladní kamionové dopravy a spedice od roku 2008, kdy byla založena za účelem podnikání v silniční motorové dopravě.

Na evropském trhu působí firma Svědík s.r.o. jako menší rodinná společnost zaměřená především na kvalitu poskytovaných služeb a individuální přístup k zákazníkovi.

Sídlo společnosti je v obci Srch, kde v areálu firmy Hastex & Haspr sídlí kancelář. Plocha parkování je na zasílací adrese Na Kopečku 2. Obě místa od sebe dělí přibližně 300 metrů.

Autodoprava je hlavní činností firmy Svědík, s.r.o., dále pak:

od roku
2008
sídlo
Srch
Mezinárodní
kamiónová
autodoprava
Nadrozměrná
doprava
Spedice,
spediční služby
ADR
doprava
Frigo
doprava

Mezinárodní autodoprava dle Vašich představ

Díky vlastnímu vozovému parku dokážeme pokrýt i ty nejvyšší nároky klientů v oblasti mezinárodní autodopravy. Náš vozový park zahrnuje auta pro různé druhy nákladů tak, abychom Vám vždy dokázali vyhovět. Naše kapacity umožňují přepravit jakékoliv požadované množství v čase i kvalitě, dle Vašich představ a požadavků.

Zároveň se snažíme, aby naši zaměstnanci byli připraveni řešit neočekávané situace a byli schopni samostatného rozhodování. Samozřejmostí jsou pravidelná školení dle platných předpisů a norem.

Rudolf Svědík
Rudolf Svědík
Dispečer
Martina Svědíková
Martina Svědíková
Dispečer
logo
mezinárodní autodoprava
+420 607 601 006 Objednat přepravu facebook
Menu